מצלמות סקס ברשת | סיפורים על סקס

 

היין לבן קטן עלה מעוטרים דש בגדו. הוא שאל אותי מה צבע השמלה שלי עם זאת היה לי לא לחשוב למה עד שראיתי נערות במצלמות סקס ברשת אונליין אותו. מצרף החולצה ועניבה בזהירות מתאים את השמלה שלי, לבנדר עם אבזרים לבנים. לא יכולתי אפילו להתחיל לתת אמון איך מתחשב בן הדוד שלי הפך להיות. הוא הפך ספורטיבי וזר פרחים וזרים של צמחים. מצלמות וסיפורי סקס


הוא נתן צמחייה לאלא שלי ותלה את וזר הפרחים על רצועת השמלה שלי, פשוט מעל השד השמאלי שלי. פעם הייתי רועד כעלה נידף בתוך סופת טייפון תוך שהוא ממוקם ומסתכל על המס כדי לראות מצלמות סקס של נערות ליווי כפות ידיו עלי. בפעם העיקרית בקיום שלי, ראיתי את בן דודי כגבר אך הדבר הביא קלחת של רגשות בשילוב ורגשות להרתיח דרך החזה והבטן שלי.


המפתיע המרבי של כל להפוך את הריגוש הקרוי תאווה הרגשתי ברחמים. אני כמעט התעלפתי בזמן שהוא הביט לתוך העיניים ואמר "המשיח גיאן, אתה להחליק למעלה בהחלט כן."


התחזית המלאה שלי על זמן הלילה שונה באופן מיידי. עד עד עכשיו הייתי מפוחד בשקט על הזמן הלילה, לעומת זאת כשעמדתי ליד בת הדודה שלי ראיתי לתוך המצלמה סקס הדיגיטלית של האבא, ידעתי שזה הולך להיות בהקדם ב עניין לכל חיים.


כמו שהיינו עוזב אבא ביקש פעם שאהיה בבית. "אני לא מכיר, אולי מוקדם, אבל אני מניח בטסים ורוב בכל זאת צריך אותי כדי ללכת יחד אישם אחרי הריקוד. אני יכול לקרוא לך? "הוא השיב בחיוב ואז הלך וחזר אל מעונו.


דיברנו על דברים יומיומיים בלחץ, שיעוריו, הספר שלי. הוא ביקש ממני כ אחרי הנשף הוריתי לו שיש לי מכוונת על ארוחת ערב בשל העבר עם החברים שלי ואולי כמה מתבטל לאחר מכן. לא להצביע על הפונדק או כי תכננתי לתת את הבתולים שלי משם באותו הלילה. על ההליכה האוטומטית אל הבניין, צ'ק אמר "אני כבר לא ממהר להגיע הביתה הלילה; אנו מסוגלים להתבטל עם החברים שלך במקרה שאתה רוצה.


"קול והשתנה לתוך מרגיע ובעל עלות מאוד כמו השיר שבקע מתוך הדלתות הפתוחות של הבניין קדימה אנשים. כל צמרמורת אחרים של מתח נחלש ברכי.


בטסי היה מוכן. היא מיהרה ברחבי החדר כדי למצואו את הספר המכיל סיפורי סקס לוהטים של נערות שוות מזדיינות ברגע שהיא ראתה אותנו. אחרי חיבוק הצעדה לאחור נראית למעלה צ'ק.


"מי בתוך לעזאזל גיאן זה?" היא הפכה לי, "מקשקש הוא די" בטסים אינו מוכרים להיות מתפזרים.


הוא נטל את ידה ואחז בו בקלילות כמו הוא הוסיף והמשיך לספר לעצמו סיפורים לוהטים על סקס לעצמו. אין לנו את השיחה הסופית זהה כך נהגתי להיות חיובית היא לא להיאחז. יכולתי לראות את הכלבה נמסה כשדיבר, ואמר לה שהוא שמע כ אותה כמה פעמים ממני, החמיאה לה על החלוק והמראה שלה.


לא זיהיתי כמה קל הוא יכול להיות, ובעוד אני מסתכל לו לתקשר כדי שאני שלה הרגיש דקירה מחודדת של בקנאות, הפתעה נוספת בתוך זמן הלילה כי יכולה להיות מלאה בם. אני בסופו של דבר כבש אותה רחוק ממנו צפינו הגב התחתון אל שולחננו.


ההרפיה של שעת לילה להפוך לטשטש של אגרוף, צחוק וריקודים. תפסתי מבטים מלוכסנים רבים מאחרים שהכירו אותי; ראיתי כמה הערות לחש.

 

 

לאחר זר מוחלט על הזרועות התחילו המון שמועות. זה הפך כיף. רקדתי עם צ'ק כמה פעמים לפני ברחבי הבית תוך משפחותינו ניתנו באופן קולקטיבי עם זאת הייתי בשום פנים ואופן לא נלקחתי ידיו מודרכת סביב שמועות וסיפורי הסקס הקרקע כדי פעימה אטית.

SaveSaveSaveSaveSaveSave